pátek: 9.00 - 17.30
Sobota: 9.00 - 12.00
Telefon / fax: +420 603 885 965
E-mail: info@novynabytek.cz

Po, Út, Čt, Pá 14:00 - 17:00
jindy po domluvě
Telefon: +420 603 885 965
E-mail: info@novynabytek.cz

O nás - kdo jsme

Nabízené zboží

Nabízené služby

Reference

Splátkový prodej

Kontakt + prodejna


Nový nábytek - Milan Šnajdr
Švýcarská 2428
272 01 Kladno 2
IČO: 61892432
DIČ: CZ500817017
Prodejna otevřena:
Po - Pá: 9.00 - 17.30
So: 9.00 - 12.00
Telefon / fax: +420 603 885 965
E-mail: info@novynabytek.cz


Možné financování

 


USTOHAL - nabídka dvoulůžkových postelí

Dále nabízíme ze sortimentu USTOHAL:
jednolůžkové postele sedačky

křesla

BERTA
Čalouněné dělené (popř. celoplošné) dvoulůžko funkcionalisticky vzdušného
vzhledu. Dominantou výrobku je čelo orámované lištou z masivu – buku nebo olše. Postel BERTA má lamelový nebo pevný rošt se zdravotní pružinovou, popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací.
SANDRA
Dvoulůžko futuristického vzhledu vyrobeného z borovice.
Postel SANDRA obsahuje lamelový rošt s pružinovou, popř. latexovou nebo PUR matrací.
FUTURA
Avantgardní tvar, moderní technologie a kvalita. Tímto se vyznačuje čalouněné celoplošné popř. dělené dvojlůžko na podstavcích z buku nebo olše. Tyto podstavce lze libovolně kombinovat (viz uvedené profily podstavců).

NATALI
Celočalouněné dvoulůžko moderního tvaru na podstavcích z buku nebo olše.Obsahuje lamelový nebo pevný rošt s pružinovou, latexovou nebo vrstvenou matrací.

XENIE
Dvoulůžko klasického vzhledu, které je obohaceno o moderní prvek ve formě chromových podstavců. Použitý materiál je buková spárovka v kombinaci s masivem.Obsahuje lamelový nebo pevný rošt s pružinovou, latexovou nebo vrstvenou matrací.
XENIE 1
Klasické dvoulůžko z bukové spárovky v kombinaci s masivem. Obsahuje lamelový nebo pevný rošt s pružinovou, latexovou nebo vrstvenou matrací. Noční stolky jsou volně oddělitelné
ALICE
Praktické čalouněné dvoulůžko zajímavého vzhledu. Noční stolky jsou součástí profilovaného pohodlného čela a postel obsahuje lamelový nebo pevný rošt s pružinovou, latexovou nebo vrstvenou matrací.
EMANUELA
Luxusní nadstandardní dvojlůžko kruhového půdorysu s úložným prostorem na pevném nebo polohovacím lamelovém roštu se zdravotní pružinovou, popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací. Součástí lůžka je pohodlné klenuté čelo s odkládacími stolky.
SAFARI
Celočalouněné dělené (popř. celoplošné) dvojlůžko na podstavcích z buku nebo olše. Tyto podstavce lze libovolně kombinovat (viz uvedené profily podstavců).
NADIRA
Čalouněné celoplošné (popř. dělené) dvojlůžko s pevným nebo lamelovým roštem a zdravotní pružinovou, popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací.
PAMELA
Celočalouněné dělené (popř. celoplošné) dvojlůžko s elegantním opěrným čelem. Lůžko Pamela má lamelový nebo pevný rošt se zdravotní pružinovou, popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací
LUCKY 03
Čalouněné celoplošné (popř. dělené) dvojlůžko s pohodlným, klenutým
čelem s nočními stolky z buku nebo olše (popř. čalouněné).
Lůžko LUCKY 3. má pevný nebo lamelový rošt se zdravotní pružinovou,
popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací.
Ložná plocha 1950x1650mm.
Doplňky:
taburety, polštáře, denní přehozy, válce, polohovací lamelový rošt aj.
TIFANI
Čalouněné dělené (popř. celoplošné) dvojlůžko na podstavcích z buku nebo olše. Tyto podstavce lze libovolně kombinovat (viz uvedené profily podstavců). Lůžko Tifani má lamelový nebo pevný rošt se zdravotní pružinovou, popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací.
HAKI
Celočalouněné dělené (popř. celoplošné) dvojlůžko na podstavcích z buku nebo olše. Tyto podstavce lze libovolně kombinovat (viz uvedené profily podstavců). Lůžko Haki má lamelový nebo pevný rošt se zdravotní pružinovou, popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací.
EVROPA
Celočalouněné dělené (popř. celoplošné) dvojlůžko doplněné o noční stolky, které jsou v harmonii s elegantním obloukovým čelem. Lůžko Evropa I má lamelový nebo pevný rošt se zdravotní pružinou, popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací.
STELLA
Celočalouněné dělené (popř. celoplošné) dvojlůžko doplněné o praktické noční stolky. Lůžko Stella má pevný nebo polohovací rošt se zdravotní pružinovou, popř. latexovou nebo vrstvenou PUR matrací.

 

 

Pro dotazy týkající se našeho sortimentu a našich dodavatelů nás můžete kontaktovat nebo poslat dotaz následujícím formulářem:

 

Jméno, příjmení:
Telefon, e-mail:
Sdělení, dotaz, vzkaz: