Popis: F:\Weby_pracovní\Novynabytek_cz\20170309_novynabytek_cz\wwwroot\obr\logo-hlavicka.jpgPopis: F:\Weby_pracovní\Novynabytek_cz\20170309_novynabytek_cz\wwwroot\obr\prodejna_pano_hodne_siroky-hlavicka.jpgPo, Út, Čt, Pá 14:00 - 17:00
jindy po domluvě
Telefon: +420 603 885 965
E-mail: info@novynabytek.cz

O nás - kdo jsme

Nabízené zboží

Nabízené služby

Reference

Splátkový prodej

Kontakt + prodejna

 


Popis: F:\Weby_pracovní\Novynabytek_cz\20170309_novynabytek_cz\wwwroot\obr\logo2.jpg

Nový nábytek - Milan Šnajdr
Švýcarská 2428
272 01 Kladno 2
IČO: 61892432
DIČ: CZ-500817017
Prodejna otevřena:
Po, Út, Čt, Pá: 14:00 - 17:00
jindy po domluvě
Telefon / fax: +420 603 885 965
E-mail: info@novynabytek.cz

 


 

Možné financování
Popis: F:\Weby_pracovní\Novynabytek_cz\20170309_novynabytek_cz\wwwroot\obr\logo_HCF.gif

Nabízené zboží

Vážení zákazníci, ze širokého spektra dodávaného zboží si vás dovolujeme upozornit zvláště na dodávky a výrobu kuchyní, kancelářského nábytku a vestavěných skříní systému INDECO. Tyto celky mohou být dodány jak v režimu hotového výrobku standardizovaného rozměru tak v režimu zakázkové výroby tak, že jsou splněny vaše atypické požadavky.

V poslední době se těší velkému zájmu zákazníků koloniální nábytek, který je samozřejmě součástí naší nabídky.

  • Kuchyňský nábytek dodáme z produkce firem DECODOM, EMKA, NBT Halenkov, ROTT. Kromě sériových výrobků zajistíme i výrobu atypických kusů přesně podle dispozic zákazníka. Pro kuchyně dodáme jakékoliv spotřebiče nebo příslušenství (pracovní desky, úchyty).
  • Kancelářský nábytek dodáme nejpozději do dvou pracovních dnů (do 48 pracovních hodin) a poskytneme na něj tříletou záruční lhůtu. Našimi dodavateli jsou například Alfa - Interier Říčany, ALAX, EXNER, HOBIS, TORONA. Samozřejmostí jsou dodávky kancelářských židlí či křesel.
  • Pokud potřebujete pořídit židle či stoly, jistě Vás potěšíme nabídkou společností KOVOBEL (PDF ke stažení, velikost 3.01 MB), TEAK, TREND nebo LD Seating.
  • Nábytek ze smrkového a borovicového masivu dodáváme od společností DOMESTAV a RoalHolz.
  • Ložnice a čalouněná lůžka Vám můžeme nabídnout od firem COBRA, DaS, USTOHAL a JELÍNEK CZ. Od stejné firmy můžete pořídit matrace SÁRA a ZORA a INA. Velký výběr matrací je též k disposici od firmy GUMOTEX.
  • Rustikální a koloniální nábytek dodáváme od firem TRIANT, ROTT, PaP nebo BMB (na stejné stránce Vás seznámíme i s ostatním sortimentem firmy BMB).
  • Našimi dodavateli v oblasti školního nábytku je firma ALAX.
  • Čalouněné sedací soupravy jsou dodávány společnostmi AKSAMITE, BÖHM, NEUK, IMS CZ a PF NÁBYTEK.

Pro dotazy týkající se našeho sortimentu a našich dodavatelů nás můžete kontaktovat nebo poslat dotaz následujícím formulářem:

 

Jméno, příjmení:

Telefon, e-mail:

Sdělení, dotaz, vzkaz: